Naujienos

SVARBU: STOJIMAS Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS

2023-07-26

 Liepos 28 d. baigiasi pirmasis priėmimo etapas į pirmosios pakopos ir vientisąsias aukštojo mokslo studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Vėliau, iki rugpjūčio antros pusės tęsis antrasis priėmimo etapas.
Ką reikia žinoti stojant, jei vidurinis išsilavinimas, teikiantis teisę į aukštojo mokslo studijas, yra įgytas užsienyje?
 
Pirmiausia reikia pateikti prašymą stojimui LAMA BPO svetainėje: https://bp.lamabpo.lt/bp2023/lama_is.main .
Jei norima stoti į valstybės finansuojamas studijas, papildomai reikia kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (SKVC) su dviem prašymais (dėl akademinio pripažinimo ir dėl pažymių pervedimo) užpildant prašymą EPE IS: https://epe.skvc.lt/portal/how-to/
 
SVARBU! Gautus SKVC sprendimus dėl akademinio pripažinimo ir dėl pažymių pervedimo būtina kuo greičiau pateikti LAMAi BPO ten, kur užpildytas stojimo prašymas (https://bp.lamabpo.lt/bp2023/lama_is.main).
 
Daugiau informacijos ir konsultacijų, susijusių su stojimu į aukštąsias mokyklas reikia teirauti LAMA BPO: https://lamabpo.lt/pirmosios-pakopos-ir-vientisosios-studijos/issilavinima-igijusiems-uzsienio-saliu-institucijose-arba-pagal-tarptautiniu-organizaciju-svietimo-programas/